SIA “SDK” “Triumph Rīga” rīkotā klientu kluba “Triumph Riders Club Latvia” dibināšanas diena

   07.01.2019

Triumfs pār ikdienu.

 

Reiz kāds draugs man sūdzējās, ka galīgi vairs neesot prieka dzīves ritumā. Ikdiena nomāc, meitenes nesmaida, čomi pametuši, palicis tik darbadienas rutinētais gājums. Pat nedēļas nogales šķiet pelēkas. Klausījos viņā un domāju, johaidī, kā tā var būt? Un ieteicu labāko psihoterapeitu, savā izpratnē, motociklu. Jo…motocikls nav transporta līdzeklis. Motocikls ir biedrs, sarunu objekts jebkurā vīru kompānijā. Pat tādā, kuri nebrauc. Bet katrs sapņo ka kādreiz , varbūt kad bērni izaugs( māju pabeigs, augstskolas diplomu dabūs, tiesības noliks) tad gan. Variācijas katrs pielasa pats. Nē , džentlmeņi! Šodien! Un depresija pazudīs.

     Motocikls ir a) transporta līdzeklis ar mazām izmaksām; b)tā ir iespēja atrast domubiedrus ar kuriem tikties un atklāt jaunu pasauli; c) tie ir vasaras piedzīvojumi ;d) tie ir romantiski ceļojumi divatā.

Tieši tāpēc cilvēki grupējas interešu pulciņos un dodas piedzīvojumu meklējumos.

     Britu ražotājs “Triumph Motorcycles” Ltd ir viens no vecākajiem motociklu ražotājiem pasaulē. Uzņēmums savu gaitu uzsāka tālajā 1902.gadā. Šodien arī Latvijā ir iespēja piepulcēties trumfatoru pulciņam. Ar tādu nodomu, lai popularizētu motoceļojumus, SIA “SDK”  “Triumph Rīga” zīmola īpašnieks,  organizēja motociklu “Triumph”braucēju divu dienu piedzīvojumu “Triumph Kurland”. Maršruts : Rīga-Rideļu dzirnavas- Mundigciems- Dundaga- Šlītere – Miķelbāka-Jūrkalne – Rīga. Ceļotāji ( 15.motociklu īpašnieki) iepazina vienu no skaistākajiem maršrutiem Latvijā. Eksursija Rideļu dzirnavās, pašu maltu miltu cepti pankoki ar gailenēm, privāta militāra kolekcija Mundigciem apkaimē, viesošanās pie mednieka Jura Janova Dundagā un nejauša sastapšanās ar Uldi Dumpi jeb “’Ērikonkuli” no slavenās Rīgas Kinostudijas spēļfilmas”Limuzīns Jāņunakts krāsā”, Dundagas pils apmeklējums un līvu puses Miķeļbākas tuvumā piedzīvojumu motociklu teorētiskās apmācības kopā ar praksi. Kur nu vēl medījumu zupa jaukā,atraktīvā domubiedru kompānijā. Īsi – divās dienās , visiem vienojoties tapa jauna domubiedru grupa “Triumph Rīga Riders Club” jeb vienkārši Triumph zīmola motociklu braucēju draugu kopa. Jo piedzīvojuma kāre liesmoja katra acīs. Ceļojums , tā plānošana un domas par to palīdz izturēt rudens garos , tumšos vakarus. Kā pie galda vakarpusē teica viens no kluba atbalstītājiem Jānis Kivlenieks : “ Neko jau daudz nevajag. Vajag tikai gribēt”. Tas sasaucas  Edgara Liepiņa varoņa Hugo de Djēgo sacīto -“Vajag tikai rakt!”. Un izrakts ir -jau plānojam sezonas noslēguma braucienu un nākamā gada piedzīvojumus. Ja nopērc motociklu, tad tu esi tikai motocikla īpašnieks. Par motociklistu tu kļūsti braucot un tiekoties ar tādiem pašiem dīvaiņiem kā tu, kas sapņo , ceļo un alkst piedzīvojumu. Braucam kopā!