Jaunais Triumph Rocket3 R/ GT Latvijā

   07.04.2020

Lielākais un jaudīgākais sērijveida motocikls pasaulē -Triumph Rocket 3 R un GT  tagad arī Baltijā.

 

SIA “SDK”“Triumph Rīga” , 13.februārī, prezentēja britu zīmola Triumph jaunāko, lielāko pasaulē esošo sērijveida motocikla Triumph Rocket 3 Baltijā. Tas notika SIA “SDK” telpās ,Brīvības gatvē 401, Rīgā.
Triumph Rocket 3 ražošana tika uzsākta pirms 16 gadiem, un tālajā 2004. gadā tas bija lielākais sērijveida motocikls pēc dzinēja apjoma pasaulē. Tagad otrās paaudzes “Rocket 3 R” un “Rocket 3 GT” ir jauna leģenda ar uzlabotiem jaudas parametriem un svaru.

Pasākumu apmeklēj Latvijas motoklubu biedri un ar motopasauli saistīti ļaudis.

 

Jānis Rozītis “MC Stuntfighters” par jauno motociklu bija lakonisks: ” Elektroniskos ierobežotājus var atslēgt? Jā? Tad normāls mocis.” ( bilde rozītis sēž uz moča stūres

Pauls Timrots “Zebra” uzreiz deva savu ieskatu – ” Tuklais Triumfs”. Motocikls ar svaru un jaudu. Un kafiju ar šo braucot mierīgi nepadzersi”.

.SIA “SDK” finanšu vadītājs Ģirts Rantiņš:” “Triumph” zīmolu pārstāvam jau pusotru gadu un šai laikā esam Latvijas tirgū pārdevuši ap 50 spēkratu. No hobija tas īsā laikā kļuvis par stabilu produktu tirgū. Tātad esam šeit ilgtermiņā. Jaunais Triumph Rocket 3 R un GT versija ir nopietns motocikls nobriedušam braucējam”.

Uģis Spēlmanis “MC Free Hawks” un Ģirts Vilnis “1.Motoskola”: “Šitais ir labs mācību motocikls, ja studenta augums un svars ir atbilstošs normāla latviešu vīrieša parametriem”.

Kas būtu jāzina par spēka parametriem runājot par  Triumph Rocket3 R – 2500 cm3, 167 zs/6000 un 221Nm @ 4000 apgr.

Motocikla cena  Triumph Rocket3 R – 22 999 Eur un Rocket3 GT – 23 999 Eur.