Ekipējums

APĢĒRBU TEHNOLOĢIJA

Katrs Triumph produkts ir izstrādāts un pielāgots motociklistu prasībām pēc visaugstākās tehnoloģijas standartiem. Katru apģērbu uzņēmumā projektē produktu attīstības grupa, kas nodrošina, ka viss tiek ražots un pārbaudīts atbilstoši mūsdienu motobraucēju prasībām.

AUDUMA TEHNOLOĢIJA

Apģērbu klāstā ietvertas dažādas auduma konstrukcijas. Katrs materiāls izstrādāts, lai atbilstu viskaprīzākajām motobraucēju prasībām. Outlast ®, temperatūras regulēšanas tehnoloģija ir slavena motciklistu pasaules vidū ar savu unikālo termoregulācijas tehnoloģiju. Outlast ® sākotnēji tika izstrādāta NASA, izmanto fāzes maiņas materiālus (PCM), kas absorbē, uzglabā un atbrīvo siltumu, lai nodrošinātu optimālu temperatūras komfortu. Braucienā, lai nav pārāk karsts, ne pārāk auksts, vienkārši pareiza temperatūra.

Tad vēl ir Superfabric ®. Šis audums ir ideāla materiāla, zinātnes un stila saplūšana, un to var atrast uz tādiem apģērbiem kā “Navigator Jacket”. To izmanto, lai nodrošinātu augstākus pretnobrāzumu pretestības, plīsuma stipruma un traipu inertuma līmeņus nekā standarta pamataudumi.

Dupont Teflon ® auduma aizsargapvalks ir neredzama apdare, kas veido aizsargbarjeru ap šķiedrām, lai nodrošinātu izturīgu, ilgstošu imunitāti pret eļļas un ūdens traipiem, putekļiem neietekmējot auduma izskatu, krāsu un termoregulāciju.

Cordura ® audumus tiek izgatavots, izmantojot 100% sintētiskās šķiedras vai sajaukumā ar kokvilnu, poliesteri vai citām šķiedrām. Šāda kombinācija rada papildus īpašības ar izturības pret nobrāzumiem, mitrumu un atgāzēm. 1000 denjē Cordura ®  ir berzes pretestība, kas līdzvērtīga pat 1,3 mm biezai augstvērtīgas kategorijas ādai.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Triumph apģērbā izmantotajiem Fabric un Technology.